Video Scandal cu bâte și topoare pe o stradă din Mureș. Familia unui tânăr de 20 de ani a decis să-și facă dreptate singură, după ce a venit bătut acasă
Scandal monstru pe o stradă din localitatea Albeşti, judeţul Mureş. Mai multe persoane au ajuns la secţia de poliţie, după ce s-au încăierat cu bâte şi topoare.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un tânăr de 20 de ani a fost agresat fizic de un individ periculos, iar rudele victimei au decis să îşi facă singure dreptate.
Persoanele implicate au primit amenzi în valoare de 10.000 de lei
Fără să ţină cont de oamenii din jur, unul dintre agresori pune mâna pe un topor şi se îndreaptă spre rivalul său, însă din fericire este oprit înainte de a provoca o tragedie.
Scandalul a fost aplanat în cele din urmă de poliţişti şi jandarmi, iar persoanele implicate au primit amenzi în valoare de 10.000 de lei. Tânărul agresat a ajuns la spital pentru îngrijiri.
Ți-a plăcut acest articol?
Like | 2 voturiPuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰