Observator » Evenimente » O tânără s-a aruncat de la etaj, în Ploieşti. Fata a lăsat bilet de adio (Video)

O tânără s-a aruncat de la etaj, în Ploieşti. Fata a lăsat bilet de adio (Video)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.04.2019, 09:00 | Modificat la 16.04.2019, 10:43

Tragedie în această dimineaţă, în Ploieşti. O tânără a murit după ce a căzut de la etajul 6 al unui bloc aflat pe Bulevardul Republicii.

Tragedie în această dimineaţă, în Ploieşti. O tânără a murit după ce a căzut de la etajul 6 al unui bloc aflat pe Bulevardul Republicii.

Tânăra locuia împreună cu părinţii şi a lăsat un bilet de adio. Fata s-a aruncat de la etajul 6 al unui bloc turn de pe Bulevardul Republicii în jurul orei 5:50.

Medicii sosiți la fața locului nu au putut decât să constate decesul victimei.

Articolul continuă după reclamă

Din primele informaţii, tânăra de 39 de ani, care era profesoară de germană la un colegiu din oraş, suferea de depresie şi lua tratament.