Observator » Evenimente » Ziua Independenţei, sărbătorită în avans de Ambasada SUA

Ziua Independenţei, sărbătorită în avans de Ambasada SUA

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.07.2016, 19:43 | Modificat la 25.06.2018, 18:05

Petrecere în stil american de Ziua Independenţei, sărbătorită în avans de Ambasada SUA. Preşedintele României, premierul şi sute de invitaţi sunt găzduiţi în această seară de ambasadorul Hans Klemm la recepţia aniversară.

Petrecere în stil american de Ziua Independenţei, sărbătorită în avans de Ambasada SUA. Preşedintele României, premierul şi sute de invitaţi sunt găzduiţi în această seară de ambasadorul Hans Klemm la recepţia aniversară.