Două românce, surori gemene, s-au sinucis în Paris
Tragedie în Paris: două românce, surori gemene, s-au sinucis aruncându-se în lacul artificial dintr-un parc aflat în sudul oraşului. Corpurile neînsufleţite, care pluteau pe apă, au fost descoperite imediat după ce parcul s-a deschis.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Tragedie în Paris: două românce, surori gemene, s-au sinucis aruncându-se în lacul artificial dintr-un parc aflat în sudul oraşului. Corpurile neînsufleţite, care pluteau pe apă, au fost descoperite imediat după ce parcul s-a deschis. Femeile rămăseseră probabil înăuntru, cu o seară înainte, după închidere.
Născute în 1970, gemenele se numeau Lucreţia şi Mariana şi, potrivit actelor găsite asupra lor, aveau domiciliul în Bucureşti. Poliţiştii au găsit şi o scrisoare în limba franceză care ar confirma că a fost vorba despre o sinucidere.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰