Observator » Ştiri externe » George W. Bush a devenit bunic

George W. Bush a devenit bunic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.04.2013, 13:37 | Modificat la 16.04.2013, 14:58

A fost un weekend plin de emotii pentru George W. Bush. Fostul presedinte american a devenit bunic pentru prima data. Fiica sa, Laura, a adus pe lume o fetita, intr-un spital din New York

Desi s-a cam grabit sa vina pe lume, bebelusul este sanatos.

Familia a ales sa ii dea numele Margaret Laura, dupa numele ambelor bunici.

Este o luna importanta pentru familia Bush, mai ales ca, la finalul lui aprilie, in Dallas, va fi inaugurata biblioteca George W. Bush.

Articolul continuă după reclamă