Trei pui de leu din Coreea de Sud au celebrat o sarbatoare locala
Trei pui de leu din Coreea de Sud au celebrat o sarbatoare locala alaturi de mai multi copii veniti sa ii vada la gradina zoologica. Cei trei pui au purtat costume traditionale sud-coreene, spre deliciul micilor spectatori. In timp ce o parte dintre copii au fost incantati de lei, altii au inceput sa planga atunci cand au vazut animalele. Ingrijitorii de la zoo spun ca leii s-au nascut in urma cu aproape doua luni, insa nu au fost pana acum prezentati publicului.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Trei pui de leu din Coreea de Sud au celebrat o sarbatoare locala alaturi de mai multi copii veniti sa ii vada la gradina zoologica. Cei trei pui au purtat costume traditionale sud-coreene, spre deliciul micilor spectatori. In timp ce o parte dintre copii au fost incantati de lei, altii au inceput sa planga atunci cand au vazut animalele. Ingrijitorii de la zoo spun ca leii s-au nascut in urma cu aproape doua luni, insa nu au fost pana acum prezentati publicului.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰