"Umbra" de la San Diego!
Un pui de lup pe nume Umbră este cea mai nouă vedetă a Grădinii Zoologice din San Diego. Îngrijitorii americani spun că Umbră va fi prezentat în cadrul mai multor evenimente dedicate grădinilor zoologice şi parcurilor naturale de peste ocean. Până atunci însă, puiul de lup are voie să se joace doar în interiorul salonului său din San Diego.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un pui de lup pe nume Umbră este cea mai nouă vedetă a Grădinii Zoologice din San Diego. Îngrijitorii americani spun că Umbră va fi prezentat în cadrul mai multor evenimente dedicate grădinilor zoologice şi parcurilor naturale de peste ocean. Până atunci însă, puiul de lup are voie să se joace doar în interiorul salonului său din San Diego.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰