Observator » Ştiri externe » Urs crescut în sălbăticie, adoptat de un cuplu din Rusia

Urs crescut în sălbăticie, adoptat de un cuplu din Rusia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.01.2019, 16:38 | Modificat la 22.01.2019, 16:59

Un cuplu din Rusia a şocat întreaga lume după ce a adoptat un urs crescut în sălbăticie. Animalul este, însă, destul de blând cu noii săi stăpâni, mai ales că cei doi i-au salvat viaţa.

Un cuplu din Rusia a şocat întreaga lume după ce a adoptat un urs crescut în sălbăticie. Animalul este, însă, destul de blând cu noii săi stăpâni, mai ales că cei doi i-au salvat viaţa. Acum ursul stă în casa oamenilor şi este foarte încântat să stea pe canapea şi să se uite la televizor. Nici joaca nu-i lipseşte, iar masa o ia alături de familia lui adoptivă.