Răzvan Vișoiu s-a calificat în finala sezonului 15 iUmor. Jurații au rămas uimiți când au aflat că face stand-up de doar trei luni
Cel de-al optulea episod al noului sezon iUmor, difuzat sâmbăta aceasta, de la 20:00, la Antena 1, a adus în faţa celor patru juraţi, Cosmin Natanticu, Cătălin Bordea, Delia şi Cheloo, concurenţi din toate colţurile lumii.
![](https://img.observatornews.ro/0/2023/12/4/552654/razvam-visoiu-e5b74be3.jpg?w=1200)
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Cei patru jurați au decis să îi trimită la votul publicului pe Răzvan Vișoiu, Carlos Santos, Anca Fadila, Gregory Brown și Gabriela Niță. Răzvan Vișoiu a dat poante pe cele mai neașteptate subiecte și s-a calificat direct în finala sezonului 15 iUmor.
Răzvan Vișoiu este finalist al sezonului 15 iUmor
Răzvan Vișoiu a dat glumă după glumă încă din primele secunde în care a pășit pe scena de comedie de la Antena 1.
Cu un umor inteligent, concurentul nu s-a oprit decât atunci când a primit aplauze și multe râsete: „Am venit aici la voi să mă plâng un pic, că tocmai ce m-am certat cu iubita mea. A zis: Gata, nu se mai poate! Trebuie să schimbăm ceva în relația asta!. Așa că m-a schimbat pe mine cu altul. Și problema e că acum începi să vezi oportunitățile peste tot. De exemplu, eram la gară acum câteva zile, așteptam un tren și văd scris mare pe un perete: Relații cu clienții. M-am dus să mă prezint și am zis: Bună ziua, eu sunt clientul și... când puteți să începeți relația”
Mai multe pe a1.ro.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰