Adrian Mutu a acceptat provocarea "Ice Bucket" venită de la Anghelache
Provocarea "Ice Bucket" a ajuns şi în România! Iar Adi Mutu nu a refuzat-o! Briliantul a fost provocat de preşedintele clubului Dinamo, Constantin Anghelache, care a fost primul om din fotbal ce şi-a turnat apă rece în cap. Şi, ca să fie un exemplu bun pentru ceilalţii, după un antrenament, Mutu le-a cerut maseurilor echipei să-i toarne apă cu gheaţă în cap. Briliantul i-a provocat la rândul său pe Antonia, cântăreaţa lui favorită, dar şi pe iubitul acesteia, Alex Velea.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Provocarea "Ice Bucket" a ajuns şi în România! Iar Adi Mutu nu a refuzat-o! Briliantul a fost provocat de preşedintele clubului Dinamo, Constantin Anghelache, care a fost primul om din fotbal ce şi-a turnat apă rece în cap. Şi, ca să fie un exemplu bun pentru ceilalţii, după un antrenament, Mutu le-a cerut maseurilor echipei să-i toarne apă cu gheaţă în cap. Briliantul i-a provocat la rândul său pe Antonia, cântăreaţa lui favorită, dar şi pe iubitul acesteia, Alex Velea.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰