Observator » Ştiri Mondene » Billie Joe Armstrong, solistul trupei Green Day, a ajuns intr-un centru de dezintoxicare

Billie Joe Armstrong, solistul trupei Green Day, a ajuns intr-un centru de dezintoxicare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.09.2012, 07:25 | Modificat la 24.03.2017, 18:15

Billie Joe Armstrong, solistul trupei Green Day, a ajuns intr-un centru de dezintoxicare la doar doua zile dupa ce si-a distrus chitara pe scena, in timpul unui festival de muzica din Las Vegas. Organizatorii au decis sa scurteze durata concertului celor de la Green Day iar de suparare, Billie a inceput sa faca un alt fel de show, avand un puternic acces de furie.

Billie Joe Armstrong, solistul trupei Green Day, a ajuns intr-un centru de dezintoxicare la doar doua zile dupa ce si-a distrus chitara pe scena, in timpul unui festival de muzica din Las Vegas. Organizatorii au decis sa scurteze durata concertului celor de la Green Day iar de suparare, Billie a inceput sa faca un alt fel de show, avand un puternic acces de furie.