Observator » Ştiri Mondene » De 21 de ani ne încântă cu melodiile lor. Ce surprize ne pregătesc băieții de la Bere Gratis

De 21 de ani ne încântă cu melodiile lor. Ce surprize ne pregătesc băieții de la Bere Gratis

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.10.2019, 12:59 | Modificat la 03.10.2019, 15:14

Sunt 21 de ani de când i-am ascultat prima oară. Anul trecut au avut cel mai mare concert simfonic făcut de vreo trupă din România. Şi în foarte scurt timp o să vedem şi un videoclip nou nouţ al unei piese compuse însă acum 10 ani de trupa Bere Gratis.

Sunt 21 de ani de când i-am ascultat prima oară. Anul trecut au avut cel mai mare concert simfonic făcut de vreo trupă din România. Şi în foarte scurt timp o să vedem şi un videoclip nou nouţ al unei piese compuse însă acum 10 ani de trupa Bere Gratis.

Împreună cu 4 mari orchestratori, 4 dirijori şi 120 de muzicieni de excepţie, băieţii de la Bere Gratis au făcut spectacol la Sala Palatului acolo unde au sărbătorit două decenii de activitate.

Pentru cea de-a 21-a aniversare, formaţia Bere Gratis pregăteşte o nouă supriză pentru fani - lucrează intens la videoclipul piesei "Pas în doi".

Articolul continuă după reclamă

O melodie lansată în urmă cu zece ani dar la fel de ascultată şi acum.