Observator » Ştiri Mondene » CRBL, la Observator, despre "Norocul romanilor"

CRBL, la Observator, despre "Norocul romanilor"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.05.2010, 17:03 | Modificat la 11.06.2018, 08:25

CRBL a venit in platoul Observatorului si a vorbit despre clipul facut la manifestatia bugetarilor.

CRBL a venit in platoul Observatorului si a vorbit despre clipul facut la manifestatia bugetarilor.