Observator » Ştiri Mondene » Cristi Borcea a plecat in a doua luna de miere

Cristi Borcea a plecat in a doua luna de miere

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.08.2011, 19:00 | Modificat la 27.06.2018, 11:00

Dupa o nunta grandioasa, urmeaza o luna de miere cum doar vedetele isi permit sa viseze. Cristi si Alina Borcea au plecat astazi spre Miami si, de acolo, vor zbura catre o insula. Destinatia din Caraibe este un adevarat paradis unde starurile de la Hollywood se simt ca acasa. Proaspata familie vrea sa se intoarca din luna de miere cu in formula extinsa. Alina a marturisit ca vrea sa devina mama.

Dupa o nunta grandioasa, urmeaza o luna de miere cum doar vedetele isi permit sa viseze. Cristi si Alina Borcea au plecat astazi spre Miami si, de acolo, vor zbura catre o insula. Destinatia din Caraibe este un adevarat paradis unde starurile de la Hollywood se simt ca acasa. Proaspata familie vrea sa se intoarca din luna de miere cu in formula extinsa. Alina a marturisit ca vrea sa devina mama.