Cristi Minculescu a concertat la Festivalul Vinului de la Râşnov
Un monstru sacru al rock-ului românesc a concertat pla Festivalul Vinului de la Râşnov. Membrii trupei IRIS au cântat la poalele munţilor, în faţa iubitorilor de rock. Cristi Minculescu ne-a spus că s-a simţit minunat să revină la Râşnov, după foarte multă vreme.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Un monstru sacru al rock-ului românesc a concertat pla Festivalul Vinului de la Râşnov. Membrii trupei IRIS au cântat la poalele munţilor, în faţa iubitorilor de rock.
Cristi Minculescu ne-a spus că s-a simţit minunat să revină la Râşnov, după foarte multă vreme. S-au bucurat de energia publicului şi abia aşteaptă să revină.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰