Observator » Ştiri Mondene » George Michael a fost externat din clinica din Viena

George Michael a fost externat din clinica din Viena

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.12.2011, 19:39 | Modificat la 28.12.2016, 18:45

Vizibil slabit dar in acelasi timp fericit, George Michael a dat primele lui declaratii de dupa externarea din spitalul vienez unde a ajuns luna trecuta mai mult mort decat viu. Pericolul insa a trecut iar cantaretul a ajuns acasa la Londra. A zambit ziaristilor si a declarat ca viata lui se datoareaza intru-totul medicilor de la spitalul AKH din Viena.

Vizibil slabit dar in acelasi timp fericit, George Michael a dat primele lui declaratii de dupa externarea din spitalul vienez unde a ajuns luna trecuta mai mult mort decat viu. Pericolul insa a trecut iar cantaretul a ajuns acasa la Londra. A zambit ziaristilor si a declarat ca viata lui se datoareaza intru-totul medicilor de la spitalul AKH din Viena.