Observator » Ştiri Mondene » Mihaela Radulescu a fost in club, dupa 15 ani

Mihaela Radulescu a fost in club, dupa 15 ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.07.2010, 16:40 | Modificat la 04.10.2017, 14:30

Cei care s-au distrat azi-noapte intr-un club din Regie au avut parte de o mare surpriza. Au dat nas in nas cu Mihaela Radulescu. Vedeta a facut parte dintr-un juriu la un concurs de miss. A acceptat sa faca asta pentru o cauza nobila iar onorariul castigat il va dona romanilor afectati de inundatii.

Cei care s-au distrat azi-noapte intr-un club din Regie au avut parte de o mare surpriza. Au dat nas in nas cu Mihaela Radulescu. Vedeta a facut parte dintr-un juriu la un concurs de miss. A acceptat sa faca asta pentru o cauza nobila iar onorariul castigat il va dona romanilor afectati de inundatii.