Nicholas Cage va filma o parte din „Ghost Rider 2" in Cariera Rosia
Agitatie mare in Rovinari. Nicholas Cage va filma o parte din „Ghost Rider 2" in Cariera Rosia. Actorul e asteptat acolo peste 3 saptamani si va ramane in oras cateva zile. La hotel pregatirile sunt in toi. Printre localnici, insa, e liniste. Il vor intampina cu bratele deschise pe actor, chiar daca. nu prea stiu cine e.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Agitatie mare in Rovinari. Nicholas Cage va filma o parte din „Ghost Rider 2" in Cariera Rosia. Actorul e asteptat acolo peste 3 saptamani si va ramane in oras cateva zile. La hotel pregatirile sunt in toi. Printre localnici, insa, e liniste. Il vor intampina cu bratele deschise pe actor, chiar daca. nu prea stiu cine e.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰