Observator » Ştiri Mondene » Primul concert al lui Ovidiu Nae

Primul concert al lui Ovidiu Nae

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.11.2011, 16:41 | Modificat la 15.05.2017, 23:40

X Factor lanseaza talente pe banda rulanta. Dupa trupa X-treme, care a parasit concursul dar a intrat in studio, impreuna cu Paula Seling, a venit randul altui fost concurent sa ia contact cu publicul. Ovidiu Nae nici nu a avut timp sa se dezmeticeasca dupa eliminare. Aseara a urcat pe scena si a ridicat publicul in picioare.

X Factor lanseaza talente pe banda rulanta. Dupa trupa X-treme, care a parasit concursul dar a intrat in studio, impreuna cu Paula Seling, a venit randul altui fost concurent sa ia contact cu publicul. Ovidiu Nae nici nu a avut timp sa se dezmeticeasca dupa eliminare. Aseara a urcat pe scena si a ridicat publicul in picioare.