Observator » Ştiri Mondene » Pussycat Dolls se destrama

Pussycat Dolls se destrama

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.03.2010, 11:21 | Modificat la 14.12.2020, 23:15

Pussycat Dolls a ramas, in ultimele zile, fara doua membre. Ashley si-a anuntat plecarea pe Twitter si a adaugat ca-si va iubi intotdeauna fostele colege ca pe niste surori. Ea si-a motivat decizia prin faptul ca "s-a contaminat cu virusul actoriei". Mai acida, Kimberley a declarat, in loc de ramas bun, ca "banii si faima nu aduc fericirea". Grupul, initial sextet, mai pierduse o componenta in 2008. Se pare ca noile plecari sunt urmarea rivalitatilor generate de rolul de lidera a grupului asumat, in ultimul timp, de Nicole.

Pussycat Dolls a ramas, in ultimele zile, fara doua membre. Ashley si-a anuntat plecarea pe Twitter si a adaugat ca-si va iubi intotdeauna fostele colege ca pe niste surori. Ea si-a motivat decizia prin faptul ca "s-a contaminat cu virusul actoriei". Mai acida, Kimberley a declarat, in loc de ramas bun, ca "banii si faima nu aduc fericirea". Grupul, initial sextet, mai pierduse o componenta in 2008. Se pare ca noile plecari sunt urmarea rivalitatilor generate de rolul de lidera a grupului asumat, in ultimul timp, de Nicole.