Observator » Ştiri Mondene » Sergiu Nicolaescu si-a petrecut noaptea la spital

Sergiu Nicolaescu si-a petrecut noaptea la spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.04.2010, 09:26 | Modificat la 05.07.2017, 03:45

Sergiu Nicolaescu si-a petrecut noaptea la spitalul Floreasca, dupa ce ieri a cazut pe scari si s-a lovit usor la cap. Regizorul este in stare buna, dar medicii au decis sa stea cu ochii pe el si peste noapte pentru ca nu cumva sa apara probleme. Sergiu Nicolaescu ar putea fi externat astazi

Sergiu Nicolaescu si-a petrecut noaptea la spitalul Floreasca, dupa ce ieri a cazut pe scari si s-a lovit usor la cap. Regizorul este in stare buna, dar medicii au decis sa stea cu ochii pe el si peste noapte pentru ca nu cumva sa apara probleme. Sergiu Nicolaescu ar putea fi externat astazi