Observator » Ştiri Mondene » Trupa The Pussycat Dolls se reunește după 10 ani

Trupa The Pussycat Dolls se reunește după 10 ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.11.2019, 17:01 | Modificat la 28.11.2019, 17:25

Surpriză pentru fanii The Pussycat Dolls. La 10 ani de la destrămare cunoscuta trupă pop se va reuni. Informaţia a fost confirmată de Nicole Scherzinger care a semnat deja un contrat de milioane de dolari pentru a reveni în trupa care a făcut-o faimoasă la începutul anilor 2000.

Surpriză pentru fanii The Pussycat Dolls. La 10 ani de la destrămare cunoscuta trupă pop se va reuni. Informaţia a fost confirmată de Nicole Scherzinger care a semnat deja un contrat de milioane de dolari pentru a reveni în trupa care a făcut-o faimoasă la începutul anilor 2000. Primul turneu va avea loc anul viitor.