Observator » Ştiri Mondene » Trupa Mandinga, lovita de febra Harlem Shake

Trupa Mandinga, lovita de febra Harlem Shake

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.03.2013, 07:02 | Modificat la 18.03.2013, 08:51

Febra Harlem Shake i-a atins si pe membrii trupei Mandinga.

Elena si colegii ei de trupa, care au reprezentat anul trecut Romania la concursul Eurovision, au postat pe internet un clip in care danseaza pe melodia care a innebunit o lume intreaga.

Intr-o singura zi, imaginile au adunat 3.000 de vizualizari.