Observator » Ştiri Mondene » Trupa Smokie revine in Romania!

Trupa Smokie revine in Romania!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.01.2013, 07:07 | Modificat la 03.01.2017, 01:00

Vesti bune pentru fanii legendarului grup Smokie. Britanicii revin in Romania, pe 2 martie, pentru un concert pe care il vor sustine la Sala Palatului. Spectacolul implica o adevarata miscare de forte pentru organizatori. Alaturi de actuala componenta a trupei vor evolua si 50 de muzicieni de inalta clasa, membri ai Orchestrei Filarmonice "Aleksander". Pe langa aceasta surpriza, membrii trupei au promis ca vor urca pe sena si cu piese noi.

Vesti bune pentru fanii legendarului grup Smokie. Britanicii revin in Romania, pe 2 martie, pentru un concert pe care il vor sustine la Sala Palatului. Spectacolul implica o adevarata miscare de forte pentru organizatori. Alaturi de actuala componenta a trupei vor evolua si 50 de muzicieni de inalta clasa, membri ai Orchestrei Filarmonice "Aleksander". Pe langa aceasta surpriza, membrii trupei au promis ca vor urca pe sena si cu piese noi.