Observator » Ştiri Mondene » Trupa Sweet Kiss se reunește după aproape 20 de ani

Trupa Sweet Kiss se reunește după aproape 20 de ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.05.2020, 13:01 | Modificat la 12.05.2020, 14:42

În 1998, ajungeau în topurile muzicale cu piesa „Floare Albastră”. 22 de ani mai târziu lansează piesa „Verde Garofiţă”.

  • Videoclipul a fost filmat în izolare.
  • Membrii trupeis e reunesc pentru o perioadă nedeterminată.

Într-o perioadă în care se poartă revenirea trupelor de la începutul anilor 2000, foștii membri ai trupei Sweet Kiss s-au aliniat curentului. Au filmat şi videoclip, evident de la distanţă. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.