Observator » Ştiri Mondene » Un nou documentar despre trupa The Beatles a avut premiera la Londra

Un nou documentar despre trupa The Beatles a avut premiera la Londra

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.09.2016, 07:57 | Modificat la 11.07.2017, 21:20

La mai bine de 50 de ani de la înfiinţarea trupei The Beatles, fenomenul continuă şi în zilele noastre. Un nou documentar despre activitatea legedarei trupe a avut premiera, ieri, la Londra.

La mai bine de 50 de ani de la înfiinţarea trupei The Beatles, fenomenul continuă şi în zilele noastre. Un nou documentar despre activitatea legedarei trupe a avut premiera, ieri, la Londra.