Observator » Ştiri Mondene » X Factor, rampa de lansare

X Factor, rampa de lansare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.11.2011, 17:01 | Modificat la 27.06.2018, 11:30

Cele 3 fete din trupa X-treme, eliminate saptamana trecuta din megaconcursul X Factor au inregistrat deja prima melodie.

Cele 3 fete din trupa X-treme, eliminate saptamana trecuta din megaconcursul X Factor au inregistrat deja prima melodie.