Zdob şi Zdub, videoclip filmat în carantină (Video)
Artiştii găsesc inspiraţie în orice, iar perioada prin care trecem nu putea să rămână fără un ecou în muzică. Convinşi că misiunea lor este să ofere un sprijin moral oamenilor, băieţii de la Zdob şi Zdub s-au pus pe treabă.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Artiştii găsesc inspiraţie în orice, iar perioada prin care trecem nu putea să rămână fără un ecou în muzică. Convinşi că misiunea lor este să ofere un sprijin moral oamenilor, băieţii de la Zdob şi Zdub s-au pus pe treabă. Aflaţi în carantină, fiecare în casa lui, artiştii au reuşit să compună o melodie care, speră ei, va da speranţă celor care o ascultă. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰