Observator » Ştiri politice » Basescu, la Londra

Basescu, la Londra

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.06.2011, 19:30 | Modificat la 29.03.2017, 09:25

Traian Basescu si-a exersat limba engleza chiar cu premierul Marii Britanii, David Cameron. Presedintele Romaniei se afla intr-o vizita de doua zile la Londra si a avut deja o intrevedere cu primul ministru. Intalnirea s-a desfasurat intr-un loc de trista amintire pentru Traian Basescu si pentru faimoasa lui suvita.

Traian Basescu si-a exersat limba engleza chiar cu premierul Marii Britanii, David Cameron. Presedintele Romaniei se afla intr-o vizita de doua zile la Londra si a avut deja o intrevedere cu primul ministru. Intalnirea s-a desfasurat intr-un loc de trista amintire pentru Traian Basescu si pentru faimoasa lui suvita.