Observator » Ştiri sociale » 13 răniţi în clubul Colectiv au murit din cauza infecţiilor din spitale

13 răniţi în clubul Colectiv au murit din cauza infecţiilor din spitale

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.04.2016, 13:18 | Modificat la 27.05.2017, 20:05

13 tineri răniţi în clubul Colectiv au murit din cauza infecţiilor intraspitaliceşti.Dezvăluirea cutremurătoare a fost făcută astăzi de Gazeta Sporturilor care a publicat dosarele medicale a celor 13 victime.

13 tineri răniţi în clubul Colectiv au murit din cauza infecţiilor intraspitaliceşti.Dezvăluirea cutremurătoare a fost făcută astăzi de Gazeta Sporturilor care a publicat dosarele medicale a celor 13 victime.