Observator » Ştiri sociale » 500 de români vor juca într-un film de Hollywood!

500 de români vor juca într-un film de Hollywood!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.04.2016, 19:43 | Modificat la 26.11.2016, 16:55

”Inimă de Dragon 4” se filmează la Castelul Corvinilor, iar figuranţii vor fi localnici. Castingul, cel mai mare din România, a început astăzi, în Hunedoara.

”Inimă de Dragon 4” se filmează la Castelul Corvinilor, iar figuranţii vor fi localnici. Castingul, cel mai mare din România, a început astăzi, în Hunedoara.