Observator » Ştiri sociale » A rămas fără un deget pe platoul de filmare. Tânărul reclamă lipsa echipamentelor de protecţie

A rămas fără un deget pe platoul de filmare. Tânărul reclamă lipsa echipamentelor de protecţie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.09.2015, 19:39 | Modificat la 19.09.2015, 20:17

Un incident grav a tulburat filmările celei mai recente pelicule americane cu Willem Dafoe în rolul principal, de la Constanţa

Un incident grav a tulburat filmările celei mai recente pelicule americane cu Willem Dafoe în rolul principal, de la Constanţa

Un tânăr însărcinat cu aranjarea decorurilor şi-a pierdut un deget şi şi-a luxat piciorul în timp ce , spune el, executa o comandă a unui şef.

Articolul continuă după reclamă

Constănţeanul reclamă lipsa echipamentelor de protecţie care, crede el, i-ar fi salvat degetul şi a sesizat inspectoratul teritorial de muncă.