Observator » Ştiri sociale » A sarit cu masina in Marea Neagra

A sarit cu masina in Marea Neagra

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.12.2010, 19:25 | Modificat la 13.01.2017, 18:05

Dintr-o tentativa de sinucidere sau dintr-o cursa nebuna, un constantean a plonjat direct in mare, cu toata viteza. S-a intamplat pe faleza portului Tomis. N-a reusit nimeni sa afle de la el ce a patit. Nici politistii, nici medicii. Era prea beat si mult prea agitat. Iar dupa cateva ore de stat in spital, soferul a dat bir cu fugitii

Dintr-o tentativa de sinucidere sau dintr-o cursa nebuna, un constantean a plonjat direct in mare, cu toata viteza. S-a intamplat pe faleza portului Tomis. N-a reusit nimeni sa afle de la el ce a patit. Nici politistii, nici medicii. Era prea beat si mult prea agitat. Iar dupa cateva ore de stat in spital, soferul a dat bir cu fugitii