Observator » Ştiri sociale » Aglomeratie la mare

Aglomeratie la mare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.08.2011, 16:04 | Modificat la 28.07.2017, 22:15

Daca drumul spre mare vi s-a parut de cosmar, va anuntam ca nici in statiuni nu a fost mai bine. S-a circulat bara la bara si inspre sudul litoralului. Iar pe plaje nu mai aveai loc sa arunci un ac.

Daca drumul spre mare vi s-a parut de cosmar, va anuntam ca nici in statiuni nu a fost mai bine. S-a circulat bara la bara si inspre sudul litoralului. Iar pe plaje nu mai aveai loc sa arunci un ac.