Observator » Ştiri sociale » Autostop spre moarte!

Autostop spre moarte!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.01.2011, 16:21 | Modificat la 16.12.2019, 20:25

Doi oameni au facut autostopul spre moarte, in judetul Bacau. Soferul n-a adaptat viteza la soseaua cu polei si a iesit de pe sosea, oprindu-se intr-un pom. El si pasagerul din fata au scapat. Cei doi de pe bancheta din spate n-au avut nicio sansa. Resuscitarile paramedicilor au fost in zadar.

Doi oameni au facut autostopul spre moarte, in judetul Bacau. Soferul n-a adaptat viteza la soseaua cu polei si a iesit de pe sosea, oprindu-se intr-un pom. El si pasagerul din fata au scapat. Cei doi de pe bancheta din spate n-au avut nicio sansa. Resuscitarile paramedicilor au fost in zadar.