Observator » Ştiri sociale » Backstreet Boys au lansat o nouă piesă. Este prima melodie înregistrată de artiști în ultimii 5 ani

Backstreet Boys au lansat o nouă piesă. Este prima melodie înregistrată de artiști în ultimii 5 ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.05.2018, 14:28 | Modificat la 17.05.2018, 14:55

Veşti bune pentru fanii Backstreet boys! Formaţia americană celebră pentru hiturile din anii '90 au lansat o nouă piesă.

Veşti bune pentru fanii Backstreet boys! Formaţia americană celebră pentru hiturile din anii '90 au lansat o nouă piesă. "Don't Go Breaking My Heart" este prima melodie din ultimii cinci ani înregistrată de artişti.