Observator » Ştiri sociale » Basarabeanul împuşcat de 6 ori de un conaţional a fost externat din spitalul bistriţean unde a fost îngrijit

Basarabeanul împuşcat de 6 ori de un conaţional a fost externat din spitalul bistriţean unde a fost îngrijit

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.04.2018, 18:28 | Modificat la 24.04.2018, 18:29

Basarabeanul împuşcat cu şase gloanţe într-un sat din Bistriţa, într-o reglare de conturi, a fost externat! Medicii au reuşit să extragă cele trei goanţe care au rămas în corp, după ce l-au trimis de la un spital la altul.

Basarabeanul împuşcat cu şase gloanţe într-un sat din Bistriţa, într-o reglare de conturi, a fost externat! Medicii au reuşit să extragă cele trei goanţe care i-au rămas în corp, după ce l-au trimis de la un spital la altul.