Design-ul care întrece orice imaginație. Bucătăria și baia, în același loc
Dacă ar fi să facem un top al celor mai nereuşite amenajări de bucătării, nu am putea decide cine merită primul loc. Dar cel mai probabil, unul dintre premii i-ar reveni celui care a atârnat pe perete, deasupra aragazului, un pian.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Dacă ar fi să facem un top al celor mai nereuşite amenajări de bucătării, nu am putea decide cine merită primul loc. Dar cel mai probabil, unul dintre premii i-ar reveni celui care a atârnat pe perete, deasupra aragazului, un pian.
Şi mai amuzanţi sunt cei care au gândit bucătăriile 2 în 1, adică un loc unde nu doar că găteşti. Şi da, vorbim la plural pentru că sunt mai multe exemple. Ceea ce pare o bucătărie normală, se transformă rapid şi în baie, doar deschizând uşile unui dulap.
Un alt proprietar şi-a făcut o bucătărie din lemn masiv şi, lângă ea, a pus şi o cadă mare cu jacuzzi. Relaxarea perfectă după... gătit.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰