Panică! Caloriferul, capcană pentru un școlar
Situaţie tensionată, în acestă dimineaţă, într-o şcoală din Timişoara. Un băiat de 7 ani şi-a prins mâna între elemenţii unui calorifer, în timpul orei. Şi n-a mai reuşit nicicum să o scoată
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Situaţie tensionată, în acestă dimineaţă, într-o şcoală din Timişoara. Un băiat de 7 ani şi-a prins mâna între elemenţii unui calorifer, în timpul orei. Şi n-a mai reuşit nicicum să o scoată
Copilul s-a speriat, iar învăţătoarea a fost nevoită să ceară ajutorul pompierilor. Echipa de intervenţie a reuşit să-i elibereze copilului cotul după doar câteva minute, mişcând puţin elemenţii. Din fericire, băiatul nu a fost rănit şi nu a avut nevoie de îngrijiri medicale.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰