Camatar arestat
Probleme pentru un preot din Plopeni, Prahova, care a ajuns la mina camatarilor, dupa ce a a imprumutat anul trecut zece mii de lei. Cel care i-a dat banii l-a santajat si i-a cerut inapoi de doua ori mai multi bani. In cele din urma, preotul a mers la politie iar camatarul a fost prins in flagrant in timp ce primea banii.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Probleme pentru un preot din Plopeni, Prahova, care a ajuns la mina camatarilor, dupa ce a a imprumutat anul trecut zece mii de lei. Cel care i-a dat banii l-a santajat si i-a cerut inapoi de doua ori mai multi bani. In cele din urma, preotul a mers la politie iar camatarul a fost prins in flagrant in timp ce primea banii.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰