Campanie "Ajuta-i sa zambeasca!" Andrei si-a petrecut aproape jumatate din viata intre doctori si asistente
Traieste inchis in casa si priveste jocul copiilor ascuns dupa fereastra. Nu intelege de ce altii pot si el nu. La cei 5 ani, Andrei si-a petrecut aproape jumatate din viata intre doctori si asistente. Diagnosticat cu leucemie, a trecut prin complicatii, iar acum merge in fiecare saptamana la spital, pentru analize. Un drum catre viata pe care parintii nu stiu cat il mai pot plati. Noi le putem reda speranta de Craciun, in campania Observator, Ajuta-i sa zambeasca!
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Traieste inchis in casa si priveste jocul copiilor ascuns dupa fereastra. Nu intelege de ce altii pot si el nu. La cei 5 ani, Andrei si-a petrecut aproape jumatate din viata intre doctori si asistente. Diagnosticat cu leucemie, a trecut prin complicatii, iar acum merge in fiecare saptamana la spital, pentru analize. Un drum catre viata pe care parintii nu stiu cat il mai pot plati. Noi le putem reda speranta de Craciun, in campania Observator, Ajuta-i sa zambeasca!
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰