Observator » Ştiri sociale » Cel mai inalt om din lume a vizitat Bucurestiul

Cel mai inalt om din lume a vizitat Bucurestiul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.04.2010, 19:35 | Modificat la 20.07.2018, 17:25

Nu incap pe usa, dar pot sa curat tavanul si sa pun becuri cu usurinta! Asta ne-a spus, cu zambetul pe buze, cel mai inalt om din lume. Sultan Kosen, turcul care masoara 2 metri si 47 de centimetri, ne-a mai spus ceva: ca romancele i se par mici.

Nu incap pe usa, dar pot sa curat tavanul si sa pun becuri cu usurinta! Asta ne-a spus, cu zambetul pe buze, cel mai inalt om din lume. Sultan Kosen, turcul care masoara 2 metri si 47 de centimetri, ne-a mai spus ceva: ca romancele i se par mici.