Observator » Ştiri sociale » Comanzi o mașină, iar șoferul de duce la întâlnirea cu o lamă!

Comanzi o mașină, iar șoferul de duce la întâlnirea cu o lamă!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.04.2016, 19:42 | Modificat la 23.04.2017, 20:30

O călătorie cu lama! Asta le-a promis clienţilor de 1 aprilie o companie de transport, care activează şi în România. Oamenii au crezut că e o glumă, dar curiozitatea a fost mai puternică. Nu a fost chiar o păcăleală.

O călătorie cu lama! Asta le-a promis clienţilor de 1 aprilie o companie de transport, care activează şi în România. Oamenii au crezut că e o glumă, dar curiozitatea a fost mai puternică. Nu a fost chiar o păcăleală.