Companie farmaceutică din România amendată cu 12 milioane de euro
O mare companie farmaceutică de pe piaţa românească a fost amendată de Consiliul Concurenţei cu 12 milioane de euro. Gigantul pharma ar fi pus în pericol viaţa mai multor bolnavi de cancer.
