Observator » Ştiri sociale » Copii abuzați într-un centru de plasament din Bucureşti

Copii abuzați într-un centru de plasament din Bucureşti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.09.2016, 19:33 | Modificat la 07.02.2017, 23:15

Bătuţi de angajaţi, ţinuţi în condiţii inumane şi lăsaţi fără medicamente. Copiii de la un centru de plasament din Bucureşti îi acuză de rele tratamente pe cei care ar trebui să-i îngrijească.

Bătuţi de angajaţi, ţinuţi în condiţii inumane şi lăsaţi fără medicamente. Copiii de la un centru de plasament din Bucureşti îi acuză de rele tratamente pe cei care ar trebui să-i îngrijească.