Observator » Ştiri sociale » Cristi Borcea a fost externat

Cristi Borcea a fost externat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.07.2014, 13:33 | Modificat la 08.07.2014, 13:45

Cristi Borcea a fost externat, aseară, de la Spitalul Judeţean de Urgenţă Constanţa, după ce medicii au ajuns la concluzia că e în afara oricărui pericol

Cristi Borcea a fost externat, aseară, de la Spitalul Judeţean de Urgenţă Constanţa, după ce medicii au ajuns la concluzia că e în afara oricărui pericol

Asta după ce i-au făcut coronografie la inimă. Fostul acţionar de la Dinamo a părăsit aseară la ora 21.00 spitalul la cererea sa. A fost transferat la Poarta Albă sub supraveghere medică şi tratament de specialitate.