Observator » Ştiri sociale » Cristi Borcea, din penitenciar, la spital

Cristi Borcea, din penitenciar, la spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.09.2016, 07:30 | Modificat la 08.05.2017, 09:55

Seară cu emoţii pentru Cristi Borcea. Fostul acţionar dinamovist a ajuns din Penitenciarul Poarta Albă la spitalul din Constanţa după ce s-a simţit rău. O ambulanţă l-a adus la spital cu suspiciune de afecţiuni cardiace în jurul orei 20.

Seară cu emoţii pentru Cristi Borcea. Fostul acţionar dinamovist a ajuns din Penitenciarul Poarta Albă la spitalul din Constanţa după ce s-a simţit rău. O ambulanţă l-a adus la spital cu suspiciune de afecţiuni cardiace în jurul orei 20.