Observator » Ştiri sociale » Cristi Borcea, internat, din nou, de urgenţă

Cristi Borcea, internat, din nou, de urgenţă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.07.2014, 07:12 | Modificat la 07.07.2014, 08:06

Cristi Borcea se simte tot mai rău, de la o zi la alta. Aseară, a ajuns de urgenţă la Spitalul Judeţean din Constanţa, pentru a doua oară în numai 24 de ore

Cristi Borcea se simte tot mai rău, de la o zi la alta. Aseară, a ajuns de urgenţă la spitalul judeţean din Constanţa, pentru a doua oară în numai 24 de ore

Fostul acţionar de la Dinamo acuza dureri insuportabile în zona inimii. Borcea a rămas internat, iar astăzi va fi supus unor noi investigaţii.