Cum tratam durerile de picioare
Durerile de picioare. Ne supara deseori. Daca apar dupa ce am mers mult, e de inteles, dar ce se poate spune despre cele care apar din senin. Ei bine, in cazul acesta trebuie sa mergeti la medic pentru ca este posibil sa aveti arteriopatie obliteranta, sau arterita, cum se spune in popor. O boala care, netratata, va poate da serioase batai de cap.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Durerile de picioare. Ne supara deseori. Daca apar dupa ce am mers mult, e de inteles, dar ce se poate spune despre cele care apar din senin. Ei bine, in cazul acesta trebuie sa mergeti la medic pentru ca este posibil sa aveti arteriopatie obliteranta, sau arterita, cum se spune in popor. O boala care, netratata, va poate da serioase batai de cap.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰