Observator » Ştiri sociale » Dej: Un bărbat a murit carbonizat în propria casă în urma unui incendiu teribil

Dej: Un bărbat a murit carbonizat în propria casă în urma unui incendiu teribil

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.06.2015, 06:39 | Modificat la 22.06.2015, 07:01

Un tânăr care avea toată viaţa înainte şi-a găsit sfârşitul într-un incendiu teribil. Casa în care locuia cu chirie s-a aprins din senin şi a ars ca o torţă. Vecinii nu au putut trece prin flăcările de câţiva metri să-l scoată afară. Au făcut-o pompierii dar au ajuns la el prea târziu.

Un tânăr care avea toată viaţa înainte şi-a găsit sfârşitul într-un incendiu teribil. Casa în care locuia cu chirie s-a aprins din senin şi a ars ca o torţă. Vecinii nu au putut trece prin flăcările de câţiva metri să-l scoată afară. Au făcut-o pompierii dar au ajuns la el prea târziu. 

Casa în care Lucian stătea cu chirie s-a transformat într-o torţă din senin. Tânărul de 32 de ani era singur când au izbucnit flăcările. Şi n-a mai apucat să iasă afară.

Flăcări de câţiva metri care i-au împiedicat pe vecini să ajungă la bărbatul care avea nevoie de ajutor.

Articolul continuă după reclamă

Mama lui Lucian este plecată la muncă în străinătate, dar a aflat deja ce a păţit fiul ei. Acum se va întoarce în ţară să-şi îngroape băiatul.